همچنین نمایندگی شرکت تصفیه آسا، محصولات عرضه شده توسط این شرکت را به صورت فروش ویژه و تخفیفات دوره ای محدود نیز ارائه مینماید تا با مناسب ترین قیمت دستگاه خود را تهیه نمایید. این مدل از دستگاه آکوا پرو دارای 8 فیلتر و مرحله می باشد که در نوع خود از بهترین سیستم های تصفیه آب خانگی محسوب می شود. از این رو شناخت اجزای مختلف تصفیه آب خانگی دارای اهیمت بسیار زیادی است. این مدل دستگاه ساخت تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد و دارای 8 فیلتر است. شرکت تصفیه آسا، نمایندگی انحصاری دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان Minerva، و دیگر برندهای مونتاژ ایرانی همچون سی سی کا CCK، سافت واتر Soft Water، آکوا Aqua و آکوا کلیر Aqua Clear میباشد. در مراکز فروش تصفیه آب خانگی در ایران، بیش از 60 الی 70 برند مختلف عرضه و به فروش میرسند که سیستم های متفاوتی برای تصفیه ی آب آشامیدنی دارند. به روزترین مکانیزم در دستگاههای تصفیه آب جدید روش اسمز معکوس است، این روش با استفاده از یک فیلتر به نام ممبران صورت میگیرد که داخل آن یک غشای 8 یا 13 لایهای قرار گرفته تا فقط آب خالص را عبور دهد.  This has be en gener​ated ​by GSA Con tent Gener​at or Demoversi on.

6 نشانه‌هایی که شما تأثیر زیادی بر تصفیه آب داشتید

این دستگاه از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند و تمامی استاندارد های جهانی از جمله FDA, NSF, CE و QW را به دست آورده است. این دستگاه ساخت تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد و دارای تاییدیه ها و گواهینامه های جهانی از جمله FDA, NSF, CE و QW نیز هست. به طور کلی دستگاه های تصفیه آب تولید شده در کشور تایوان از کیفیت خوبی برخوردار می باشند.همچنین این دستگاه ها از قطعات تصفیه آب بسیار مرغوب در محصولات خو استفاده می کنند. از بهترین مارک تصفیه آب قلیایی که در مراکز فروش ایران نیز یافت میشوند میتوان به تصفیه آب یونیزه قلیایی اشاره نمود که اتفاقا برند مینروا تایوان هم در مدل های 7 مرحله ای آلکالاین مینروا و 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا از فیلتر قلیایی استفاده نموده تا شما عزیزان بتوانید علاوه بر فواید نوشیدن آب تصفیه شده از فواید آب یونیزه قلیایی و خواص آن نیز بهره مند شوید.  Post h᠎as ​been g​enerat ed  with GSA Con​te᠎nt Generator  DEMO.

جریان خون را تنظیم نموده و لخته های خون را از بین می برد و در عین حال انرژی حیاتی بدن را دوباره فعال می نماید . این تصفیه کننده آب دارای استانداردهای بین المللی NSF42 , NSF58 می باشد. ضمن این که قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا به نسبت دیگر برندهای متفرقه بسیار مقرون به صرفه بوده و تمام قطعات دستگاه های مینروا دارای گارانتی طلایی بدون قید و شرط میباشند. انواع این دستگاه ها زیرسینکی بوده و از مدل های تصفیه آب رومیزی و تصفیه آب قابل حمل بهتر و پرفروش تر میباشند. سه شرکت سافت واتر، سی سی کا و آکوا پرو از بهترین برند دستگاه تصفیه آب هستند که در کل دنیا و ایران بسیار پر فروش و مطرحند. رگهایی که آب میان بافتی را از گرههای لنفی به جاهای دیگر حمل میکنند، وابران نامیده میشود. به دیگر سخن ، در هر لیوان از این آب حدود 10 میلی گرم كلسیم موجود است. توجه کنید که دستگاه های تصفیه آب ایرانی و چینی موجود در بازار تصفیه آب ایران، قابل مقایسه با مارک مینروا نبوده و همانطور که گفته شد پک کامل فیلتر تصفیه آب دستگاه مینروا از پوسته نارگیل تولید شده که کاملا گیاهی بوده و با آب واکنش نخواهد داد. ᠎Da᠎ta has  been generated by  GSA ᠎Cont en t Gene ra tor ᠎DE MO᠎.

زمانی که شما شیر روی سینک تصفیه آب را باز میکنید آب از فیلتر پنجم و ششم و هفتم عبور میکند که املاح مفید آب آشامیدنی به آب اضافه میشود تا استاندارد سختی آب آشامیدنی بدست آید. در واکنشهای معدنی، آب یک حلال معمولی است که بسیاری از ترکیبات یونی و همچنین سایر ترکیبات قطبی مانند آمونیاک و ترکیبات نزدیک به آب را حل میکند. برندهای تایوانی، ایتالیایی و کرهای که بعضاً بسیار معروف هستند و سری لوازمخانگی از آنها وجود دارد. و همچنین برندهای تقلبی الی ماشالله وجود دارد. شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس تایوانی با بهترین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار میباشد که در کنار کیفیت بالای محصولات، به شما عزیزان تضمین قیمت نیز خواهد داد تا با خیال راحت از خدمات ویژه تصفیه آسا استفاده نمایید. ارسال دستگاه های تصفیه کننده آب به سراسر ایران رایگان بوده و نصب محصولات نیز در تهران و کرج و اصفهان، پردیس، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، لواسان، رودهن، دماوند، گیلاوند، اندیشه، پرند، شهر قدس رایگان است و میتوانید از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با تماس با کارشناسان تصفیه آسا بهره ببرید.