فیلترهای قلیایی ، آب قلیایی تولید می کنند که این امر منجر به تولید هیدورژن در آب می شود، بنابراین پتانسیل اکسید آب پایین می آید و آب احیا می گردد. عمر فیلترهای این دستگاه بین 6 تا 8 ماه است و توانایی تولید 20000 لیتر آب آشامیدنی را دارد. این دستگاه تصفیه آب خانگی دارای امکاناتی هم چون اشعه ماورا بنفش و فیلترهای قلیایی می باشد که وظیفه ی افزودن املاح ضروری و مفید برای بدن انسان را به آب آشامیدنی دارند. یک دستگاه تصفیه کننده آب ۶ مرحله ای، با انجام شش مرحله تصفیه آب و با کمک فیلتر های مختلف قادر است که کلیه ی ناخالصی ها و آلاینده های موجود در آب را حذف نماید و آب تصفیه شده را به صورت شفاف، سالم و گوارا در اختیار افراد بگذارد. استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در منزل برای این افراد امری ضروری است. به همین منظور شرکت تصفیه آب جوی واتر برای راحتی و رفع نیازهای مشتریان خود دستگاه هایی طراحی کرده است که در میان کلیه ی دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای کوچک ترین ابعاد هستند. در فیلتر مرحله ی پنجم وششم املاحی که مفید بوده اند و در مرحله ی قبلی حذف شده اند به آب بازگردانده می شوند و بو، رنگ و طعم آب آشامیدنی را تنظیم می نماید.

6 راه برای محافظت از دستگاه تصفیه آب

اولا پس از نصب دستگاه اولین تفاوتی رو که در آب خواهد دید تفاوت طعم آبه . این دستگاه تصفیه ی آب تاکنون موفق به کسب گواهی نامه های زیادی در اشل جهانی شده است. قبل از اینکه برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اقدام کنید باید آلاینده های موجود در آب آشامیدنی خود را بشناسید و دستگاهی را تهیه نمایید که متناسب با نوع آلاینده های آب آشامیدنی شما باشند. ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، دارا بودن پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار است که در صورت قطع برق یا آب آشامیدنی به شما این امکان را خواهد داد تا از آب آشامیدنی بدون افت فشار استفاده نمایید. این ارزیابی، در دسترس بودن فعلی آب برای کشاورزی در مقیاس جهانی را ارزیابی کرد و مناطقی که از کمآبی رنج میبرند را نقشهبرداری کرد. در صورتی که فشار آب خانه شما کمتر از 50 PSI است، برای عملکرد مناسب آب تصفیه کن خانگی باید یک پمپ در کنار دستگاه نصب کنید تا فشار آب را افزایش دهد. دستگاه آب شیرین کن خانگی اولانسی این مزیت را دارد که می تواند به یخچال ساید بای ساید نصب گردد و از یک مخزن جداگانه برای ذخیره ی آب خروجی استفاده می کند که جنس این مخزن از پلی پروپلین می باشد. This content was written by GSA​ Content Gener᠎at or  DE᠎MO.

در کشور تایوان معرفی شد.

به سادگی میتوان اظهار داشت که آب اصلاحشده آبی میباشد که قبل از بازگشت به چرخه طبیعی آب در طبیعت بیش از یکبار مورد استفاده قرار میگیرد. تمامی مراحل فرآیند تصفیه در این دستگاه های تصفیه آب خانگی با کمک ۶، ۷ و یا ۸ فیلتر مختلف موجود در دستگاه انجام میشود و هر کدام از این فیلترها وظیفه خاصی را به عهده دارند. این دستگاه تصفیه آب خانگی به راحتی در کابینت زیر سینک قابل جای دادن است و به خاطر کیفیت بسیار بالای آن در مدت سه سال پیاپی به عنوان یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در کشور تایوان معرفی شد. این شرکت با در نظر گرفتن نیازها و نوع آلودگی های آب هر منطقه، دستگاه هایی را به مشتریان عزیز ارائه می نماید تا بتواند تمامی مشکلات بومی مربوط به آب منطقه ی آنها را بهینه سازد. مشکل اکثر مشتریان برای نصب تصفیه آب خانگی کمبود فضای لازم است.

مورد نظر خود ، قطعا” هزینه بیشتری پرداخت خواهید نمود .

آیا انباری از قطعات و فیلترها برای پشتیبانی از مشتریان خود دارد؟ حذف گل و لای، شن و ماسه و آلودگی های معلق در آب،نیترات، آرسنیک و تمامی ناخالصی های موجود در آب تا 0.0001 میکرون بر عهده این فیلترها می باشد. با اضافه شدن هر یک از این فیلترها بر روی دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود ، قطعا” هزینه بیشتری پرداخت خواهید نمود . این دستگاه تصفیه آب خانگی به گونه ای طراحی شده که فضای کمی را اشغال می کند و دارای مخزن آنتی باکتریال، بوستر پمپ قوی و فیلتر ممبران آمریکایی است. یکی از مزیت های این دستگاه نسبت به محصولات مشابه اش پمپ پرقدرت و بی صدای آن می باشد که توانایی پمپاژ 30 لیتر آب بر ثانیه را دارد و خود این موضوع باعث می شود در آب هایی که میزان سختی شان بالا می باشد، فشار موردنیاز برای فیلتر ممبران فراهم گردد. ظرفیت ممبران آن 75 گالن است و قابلیت تولید 275 لیتر آب تصفیه شده در 24 ساعت را دارد و می تواند تمامی ناخالصی های آب را تا 0.0001 میکرون حذف کند و هم چنین آلودگی های شیمیایی هم چون نیترات، نیتریت و… مارک ایزی ول از سال 1990 کار خود را در جهت تولید انواع مختلف دستگاه تصفیه آب و تصفیه هوا آغاز کرده است.