به این معنا که هر اگر ناخالصی بزرگتر از این اندازه از آب عبور کند، ممبران آن را حذب و از آب حذف میکند. UV فیلتر یو وی در دستگاه های هشت مرحله ای ،با استفاده از اشعه فرابنفش کلیه باکتری ها ، ویروس ها و میکروب های قدرتمند موجود در آب را از بین می برد. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای دارای 6 مرحله اصلی تصفیه آب است. این آب را به یک آب یونیزه شده و دارای خواص قلیایی طبیعی تبدیل می کند. این فیلتر بو و مواد شیمیایی باقیمانده را تصفیه می کند. هیچ فردی نمیتواند اهمیت آب را در زندگی انکار کند. در صنعت، در نیروگاهها، گذرندگی وارون مواد جامد حل شده را از آب دیگهای بخار حذف میکند. به آن فیلتر میکس پلاس گفته شود، نوعی از فیلتر است که می تواند آلودگی های آب را از بین ببرد. این رویکردها شامل متوقف کردن آبیاری، چند روز قبل از درو به منظور از بین رفتن پاتوژنها در برابر نور خورشید، جلوگیری از آلوده شدن برگهایی که بهطور خام مصرف میشوند بادقت در آب دادن به آنها، ضدعفونی کردن سبزیجات یا خشک کردن لجن مدفوع انسانی پیش از استفاده به عنوان کود، میباشند.  Con tent w᠎as created with GSA Con te nt  G en​er ator D᠎emoversion!

دستگاه تصفیه آب

این مواد شامل کلسیم، منیزیوم، سدیم، پتاسیم و سایر مواد معدنی سالم است که در آبهای طبیعی و معدنی یافت می شود. اما در صورتی آبی که به دست ما میرسد، از هر جنبهای سالم نباشد چطور؟ جایی که اسرائیل منابع آبی خودش را تأمین میکند و این موضوع یکی از چندین محرک جنگ ششروزه ۱۹۶۷ بود. در سالهای اخیر بسیاری از شرکتها در پی تصفیه کردن آب تا رسیدن به آبی سالم بودهاند. قانون آب پاک سال ۱۹۷۲ که برای آب سالم برای ماهیگیری و تفریح و سرگرمی طراحی شده بود، حذف فضولات بازیافت نشده منابع شهری و صنعتی را لازمالاجرا کرد و دولت فدرال آمریکا در حدود بیلیون-ها دلار به منظور تأسیس تصفیهخانههایی بازیافت آب در اطراف کشور فراهم کرد. بنابراین آب پس از عبور از فیلترهای پیش تصفیه موجود در دستگاه تصفیه آب و فیلتر ممبران مرحله چهارم، چیزی در حدود 99 درصد آلایندههای خود را از دست میدهد و کاملاً سالم میشود. در روش اسمز معکوس، آب به وسیله پمپی با فشار قوی از یک غشای نیمه تراوا به نام ممبران عبور میکند. به عنوان مثال، در فشار و دمای مناسب میتواند آزادانه با ترکیبات غیر قطبی، از جمله بیشتر ترکیبات آلی، مخلوط شود.

↑ «Folke Günther». بایگانیشده از اصلی در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۳. دستگاهی مناسب است که قدرت فیلتراسیون بالایی داشته باشد و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورد. چرا که این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. اینکه کدام یک از بین دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای یا 6 مرحل ای بهتر است. با این آزمایش متوجه خواهید شد که کدام نوع دستگاه تصفیه آب برای شما مناسب تر خواهد بود. آلودگی هایی که از فیلتر ممبران اسمز معکوس عبور کرده اند. این گونه از دستگاهها دارای سه هوزینگ عمودی در جلوی دستگاه برای قرار گیری کارتریج فیلترهای سه مرحله اول، یعنی فیلتر الیافی پلی پروپیلن، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن بلاک هستند. این دستگاهها در ابعاد کوچک مانند دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی یا زیرسینکی و یا در ابعاد بزرگ که به دستگاه تصفیه آب صنعتی اطلاق میشود، ساخته میشوند. به منظور انجام تصفیه فاضلاب از روشهای مختلف فیزیکی، شیمیایی یا بیولوژیکی استفاده می شود که به آنها فرآیندهای تصفیه فاضلاب گفته می شود.

6. در مرحله ششم یا مرحله آخر، توسط فیلتر مینرال، انواع مواد معدنی مفید ، مانند آهن ،کلسیم، پتاسیم و غیره، به آب تصفیه شده باز گردانده می شود. با خرید دستگاه تصفیه آب از تصفیه آسا خدماتی چون ارسال و نصب رایگان، پشتیبانی 24 ساعته، تعویض دوره ای فیلتر های تصفیه آب و اطلاع رسانی آن و هم چنین سایر خدمات مربوط به تعمیرات دستگاه نیز در اختیار شما قرار می گیرد. گاهی برخی شرکت ها در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای از مرحله یونیزه کردن آب نیز استفاده می کنند. در یک دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای، مراحل یونیزه کردن آب و اِعمال فیلتر نانو سیلور و اشعه UV برای جذب باکتری ها و ویروس ها موجود در آب استفاده می شود. از فیلتر نانو سیلور ضد باکتری و اشعه UV در این مرحله استفاده می شود. پیشنهاد ما این است که فقط از نمایندگی های مجاز در شهر خود خرید نمایید. با انجام آزمایش روی آبی که از شیر خارج می شود، می توانید از میزان آلودگی و شدت نیاز به تصفیه آب مطلع گردید. ما قصد داریم در این محتوا به برخی از مهمترین نکاتی که می بایست هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به آنها توجه داشته باشید را ارائه دهیم.