تصفیه کننده آب رومیزی بر روی کابینت نصب می گردد. برای بهبود طعم آب در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی، فیلتری حاوی دانه های معدنی مانند کلسیت و یا دولومیت در مرحله آخر اضافه می شود که با وارد کردن مقدار محدودی از املاح مفید باعث طبیعی تر شدن طعم آب پیش از مصرف می شوند. اگر در مورد سلامت آب مصرفی خود نگران هستید و یا میخواهید بو و مزه بد را حذف کنید، باید در هر صورت دستگاه جداگانه ای خریداری کنید. فیلتر و قطعات به کار رفته در تصفیه کننده رومیزی باید با شکل ظاهری این دستگاه هماهنگ بوده و این موضوع می تواند هزینه های بالاتری برای افراد خریدار بهمراه داشته باشد. البته این فیلتر نیز در حال حاضر با تنوع قیمت زیادی عرضه می گردد. بر اساس آمارهای منتشر شده در حال حاضر ۹۰ درصد مرجانهای خلیج فارس از بین رفتهاند و ذخایر ماهیهای آن نیز به سرعت در حال کاهش است و خطر انقراض چندین گونه دریایی در این منطقه وجود دارد. در حال حاضر بهترین برند دستگاههای تصفیه آب خانگی در ایران برند آکواجوی بوده که توسط شرکت هیراب سان از سال ۱۳۸۲ وارد بازار ایران شده است. This ​post has been written by GSA Conte​nt Generat᠎or DE​MO!

با دنبال کردن 3 مرحله ساده، تصفیه آب خانگی نتایج بهتر را دریافت کنید

پرکاربردترین و کاملترین دستگاه های تصفیه آب خانگی ، دستگاه های زیر سینکی هستند که در زیر سینک اشپزخانه وصل میشوند. نوع و کیفیت آب ورودی، کیفیت فیلترهای پیش تصفیه و ممبران و سرویس و نگهداری به موقع بر طول عمر دستگاه تصفیه آب صنعتی تاثیر می گذارند. تعداد فیلتر مناسب، باعث بیشتر شدن عمر فیلتر و بهبود عملکرد دستگاه خواهد شد. برای اطمینان از رعایت اصول مدیریت چرخه آب و بهبود آن، باید از پایش زیستمحیطی برای تأمین اطلاعات و روندهای اثرات سیاست هایی که در مدیریت چرخه آب بکار گرفته میشوند بر روی اکوسیستم ها و پوشش های گیاهی جانوری حساس استفاده کرد؛ مانند پایش اثر کاهش جریان های آبی بر روی تخم ریزی و فعالیت ماهی آزاد. آب خالص به دلیل جذب نور در محدوده تقریبی ۶۰۰ تا ۸۰۰ نانومتر، از لحاظ ظاهری آبی به نظر میرسد. از این رزینها برای تبدیل یک نوع شکر به نوع دیگری از شکر، بیرنگ کردن آن و همچنین خالص سازی شربت شکر استفاده میشود. استفاده مجدد از آب شرب ممکن است که با یا بدون ذخیرهسازی مهندسی مانند مخازن زیرزمینی یا روزمینی انجام گردد. با مشخص کردن هدف خود از خرید دستگاه تصفیه آب که میتواند کاهش املاح معدنی اب، از بین بردن بو و مزه بد و یا حتی حذف آلایندههای مضر و گل و لای باشد در هنگام خرید از فروشنده، راهنایی بهتری دریافت خواهید کرد.

اگر اطلاعات کافی و جامع در زمینه مقایسه و انتخاب انواع مختلف دستگاه تصفیه آب و خرید آب تصفیه کن خانگی ندارید ، لطفا قبل از اقدام به ثبت سفارش با کارشناسان و مشاوران آبگونه در تماس باشید و یا با تکمیل فرم درخواست مشاوره رایگان ، در بازه زمانی منتخب خود ، منتظر برقراری تماس از سوی کارشناسان فروش ما بمانید . خواهشمند است قبل از ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب ، نسب به اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان آبگونه اقدام فرمایید تا شما را در جهت انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب و فیلترهای مکمل آن یاری نمایند . کارشناسان معتقدند با حذف این ناخالصی ها و همچنین حذف ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها از آب آشامیدنی ، می توان آبی باکیفیت بالاتر را برای مصرف آشامیدنی تهیه کرد. دستگاه های تصفیه آب خانگی همان حلقه گم شده ای هستند که با حذف ناخالصی های محلول و حذف سختی و سنگینی از آب شهری آبی سبک ، سالم و گوارا را در اختیار خانواده ها قرار می دهند که کیفیتی به مراتب بالاتر دارد. دستگاه تصفیه آب خانگی رونپ با تكنولوژي اسمز معكوس يا آب شيرين كن (RO) براي مکان هايي كه آب ورودي داراي مقادير بيش از حد نرمال جامدات محلول مي باشد، طراحی و ساخته شده است.

تصفیه آب خانگی

این درحالی است که 95 تا 99% از آلاینده ها نظیر کلیه جامدات محلول در آب (TDS)، سختی، مواد معدنی محلول، مواد آلی، فلزات سنگین، نیترات، سولفات، باکتری و قارچ ها توانایی عبور از غشا را ندارند. شما حتی با کمی تفاوت های جزئی هم میتوانید به این موضوع پی ببرید به طور مثال دستگاه های ساخت تایوان راد گستر نوین کارتن و پک اصلی برند خود محصول را دارا میباشد و یا مخزن 16 لیتری آنتی باکتریال با کیفیت و یا فیلتر ممبران 13 لایه با دوام بالا دارند و تمامی قطعات و لوازم و فیلتر ها با بهترین کیفیت و اصلی هستند و همچنین کلیه اتصالات و فیتینگ های دستگاه ها ارگانیک میباشند که در آب تصفیه کن های دیگر که مدل های فیک و تقلبی به هیچ عنوان این چنین نیست! بنابراین املاح معدنی موجود در آب نه تنها برای بدن مفید نیستند بلکه گاه می توانند باعث ایجاد سنگ کلیه و درد مفاصل نیز بشوند. در این خصوص لازم به ذکر است که میزان ورود این املاح به بدن از طریق سایر مواذ غذایی به قدری است که برای یک فرد بالغ سالم، هیچگونه مشکلی به وجود نمی آید.