اما مهمترین بخش از تصفیه آب در این دستگاه، فیلتر یونیزه قلیایی یا قلیایی کننده آب است. به عنوان یک قاعده انگشت، تولیدکنندههای آب از هوا هنگام پایین آمدن دما تا زیر ۱۸٫۳ درجه سانتیگراد (۶۵ درجه فارنهایت) یا اینکه رطوبت نسبی تا زیر ۳۰٪ کاهش مییابد، بهطور مؤثر کار نمیکنند. همچنین بهتری دستگاههای بازار، برای اینکه کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یکتر از آب معدنی کنند، از پمپ قدرتمند و فیلترهای درجه یک آمریکایی و تایوانی بهره میبرند. همچنین این فیلتر توانایی تصفیه و حذف املاح بسیار مضر و سرطانزایی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را دارد. فیلتر اصلی مینروا که فیلتر ممبران اسمز معکوس از برند فیلمتک ساخت آمریکا است، یک فیلتر ریزبافت 13 لایه است که املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف میکند و سختی آب آشامیدنی را نیز تا زیر 100 کاهش میدهد. این برند همراه دیگر برندهای برتر در این مقاله به عنوان برندهای دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب Water Quality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا به شمار میآیند، که تمام این گواهیها برای برتری این برند در بازار ایران کافی هستند.

آیا از مهارت‌های تصفیه آب خود خجالت می‌کشید؟ در اینجا چه باید کرد

برند سی سی کا نیز مانند دستگاههای مینروا فیلتر دارای استانداردهای جهانی FDA ،Water Quality ،NSF و تاییدیههای بین المللی غذایی جهان است و قطعات آن ساخته شده از مواد Food Grade که با آب واکنش نمیدهند. امروزه بهترین سیستم تصفیه آب اسمز معکوس است که با توجه به میزان آلودگی منطقه زندگی خود، میتوانید دستگاهی با این سیستم و تعداد مارحل مختلف خریداری کنید. دستگاه آب تصفیه کن خانگی RO اسمز معکوس یو وی دار، بالاترین تعداد مراحل و بیشترین حد تصفیهی آب را در انواع دیگر سیستمهای اسمزی دارد و بی شک میتوان آن را به عنوان کاملترین دستگاه برای تصفیه آب در ایران در نظر گرفت. یکی از مهمترین فاکتورها هنگام خرید دستگاه تصفیه آب این است که دستگاه به هیچ عنوان مزه و بوی آب را بد و تغییر ندهد. این محصول علاوه بر گارانتی دارای 90 روز وارانتی بوده و چنانچه مصرف کننده بعلت نارضایتی، از خرید خود پشیمان شود میتواند آنرا مرجوع نماید. در واقع شما با مشاهده این تاییدیه ها بر روی دستگاهها میتوانید دستگاه اصل را از تقلبی تشخیص دهید و در زمان خرید دستگاه میتوانید از متخصصین مینروا بخواهید که این مواردی که در بالا نام بردیم را روی دستگاه به شما نشان دهند. ​Article was g enerat ed  with G​SA C onte​nt Gener ator Demov ersion!

تصفیه آب خانگی

این امر باعث میشود که نشان CE حتی برای افرادی که با منطقه اقتصادی اروپا آشنا نیستند در سراسر جهان قابل تشخیص باشد. این مدل دستگاهها در ورودی آب شهری در خانهها نصب میشوند و تنها توانایی حذف شن و گل و لای را دارند و به این ترتیب توانایی حذف املاح ریز از آب را ندارد و نمیتوانند آب را به شکل کامل تصفیه کنند. بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی نه تنها مزه و بوی بدی به آب آشامیدنی نمیدهند، بلکه آن را برای نوشیدن بسیار مطبوع میکنند. در فیلترهای پنجم و ششم مزه و بوی آب بهبود پیدا میکند و همچنین املاح معدنی در آب غنی سازی میشوند. در مراحل اولیه املاح درشت، املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون و همچنین مواد مضر همچون کلر از آب حذف میشوند. فیلتر شماره پنجم این نوع دستگاه آب تصفیه کن، فیلتر کربن خطی است که کار اصلی آن، شیرین کردن آب و همچنین کاهش بوی بد آب است. کار اصلی این فیلتر و لامپ یو وی با اشعه ماورا بنفش، انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی است. کارایی اصلی این نوع دستگاه برای آب چاه مناسب است و معمولا در شهرکهایی که مخازن بزرگ ذخیره آب دارند، مورد استفاده قرار میگیرد که احتمال وجود انگل و لجن در آن از بین میرود.

قبل از ارائه توضیح اهمیت و لزوم استفاده روزافزون از دستگاه تصفیه هوا در خانه و محل کار و چگونگی عملکرد مفید و موثر دستگاه های تصفیه کننده هوا، به اطلاع می رسانیم مجموعه دماتجهیز از سال 1383 تا کنون سفارشات انواع دستگاه تصفیه هوا در تهران را در مدت 2 تا 4 ساعت کاری با گارانتی معتبر، ضمانت بازگشت کالا، حمل رایگان و در شهرهای دیگر تا دو روز کاری (بر اساس مسافت و دوری مسیر) با مناسب ترین قیمت ها تحویل می دهد. با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی میتوانید کاری کنید که مولکولهای سرطانی در محیط قلیایی رشد نکنند و در نهایت سرطان را در بدن خود متوقف کنید. زیرا از یک سو قیمت بطری های آب معدنی افزایش چشمگیری داشته و با توجه به عدم رعایت استاندارد های بین المللی آب شرب در اکثر برندها و همچنین تاثیر مخرب بطری های پلاستیکی بر محیط زیست ، انتخاب معقولی بنظر نمی رسند و از سوی دیگر استفاده از آب لوله کشی شهری سلامت انسان را به مخاطره می اندازد . C᠎onte᠎nt was gener᠎ated with GSA Content G ener ator ᠎DE​MO .