دستگاه تصفیه آب شامل فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) سبب حذف بیش از ۹۵ درصد یونها و عناصر موجود در آب میشود؛ درحالیکه سیستمهای دارای فیلتر اولترافیلتراسیون (UF) بر روی این عناصر تأثیرگذار نیستند و عموماً برای از بین بردن سایر آلودگیهای آب نظیر آلودگیهای میکروبی استفاده میشوند؛ بنابراین انتخاب میان هرکدام از این دو فناوری کاملاً به کیفیت آب ورودی به منزل شما بستگی دارد و بههیچوجه دلیلی بر برتری سیستمهای اسمز معکوس (RO) نسبت به سیستمهای اولترافیلتراسیون (UF) نیست. نقش فیلترهای کربن در تصفیه آب، حذف کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب، طعم و بوی نامناسب آب می باشد. سیستم تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی آلودگیها را به وسیله فیلترهای متصل به خط اصلی لوله آب، از آب پاک میکند. آب از دیرباز به سبب حیاتی بودن مقدس شمرده میشود. نیز اشاره کرد. از دیگر مواردی که باید در مورد این دستگاه بدانید، 4 مرحله ای بودن آن است در واقع وجود فیلتر ها سبب حذف میکروب و باکتری های موجود در آب می شود. در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب مرحله پنجم، مرحله نهایی است. ᠎This conte᠎nt was created wi th G​SA C onte​nt Generator D​emov​ersi on!

5 مسائل ای کاش درباره تصفیه آب می دانستم برای تغییر تصفیه آب شما}

برای مثال اگر در منطقهای میزان TDS آب برای نوشیدن مناسب باشد اما آب حاوی آلودگیهای میکروبی باشد، استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO) آلودگیهای میکروبی را از بین برده اما باعث کاهش شدید میزان TDS شده که مشکلاتی را نظیر پوکی استخوان که پیشتر نیز بیان شد، در پی دارد. این روزها آب آشامیدنی خالص، تمیز و سالم به راحتی در دسترس نیست. با این حال با وجود برخی پیوندهای معتبر بین درگیری و آب، لزوماً چنین هنجاری را اثبات نمیکنند. یکی از دلایلی که برند سول آکوا در بین مردم محبوب است برند معتبر و خدمات پس از فروش آن می باشد. خرید از شرکت های معتبر این حوزه، مطمئن ترین روش خرید دستگاه تصفیه آب می باشد. در اصل اگر 2 نوع مایع با ارتفاع یکسان داشته باشیم که توسط یک غشای نیمه تراوا از هم تفکیک شده باشند ،در حالت طبیعی و نرمال آب با غلظت کم به سمت آب با غلظت بالا می رود . دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا در ظرفیت 190 لیتر تا 220 لیتر در شبانه روز تولید و روانه بازار شده اند. توجه داشته باشید به علت شرایط اقتصادی، فیک این دستگاه نیز در بازار وجود دارد. انواع مختلفی از دستگاه تصفیه آب در بازار وجود دارند؛ اما مناسبترین دستگاهها برای استفاده در منزل، دستگاههای RO و فیلتراسیون هستند. ​Th is c on᠎te nt was g ener​at᠎ed by GSA Conte​nt Generator D emov᠎er᠎si on!

تصفیه آب خانگی

یا توجه به نکاتی که در مقاله درباره قیمت دستگاه تصفیه آب بیان شد، پی بردیم که قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. باید توجه داشت که دستگاه تصفیه آبی که دارای فیلتر اسمز معکوس (RO) است به دلیل بهرهگیری از پمپ و تجهیزات الکتریکی بیشتر، عموماً قیمت بیشتری داشته و نیاز به تعمیرات و نگهداری از آن بیشتر است؛ بنابراین تنها زمانی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO) را استفاده کنید که مقدار TDS آب ورودی به منزل شما بالا باشد. متأسفانه برخی از فروشندگان دستگاه تصفیه آب خانگی نیز از این عدم آگاهی استفاده کرده و بدون برطرف کردن نیاز مصرفکننده، سود کلانی را نصیب خود میکنند. بنابراین سعی داریم در سلسله مقالاتی همه جوانب لازم برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را بررسی کرده و حتی به جزئیترین مسائل مربوط به این سیستمها بپردازیم تا شما بتوانید پس از تسلط بر مطالب این بخش، بهسادگی بهترین دستگاه تصفیه آب موردنیاز خود را فارغ از تبلیغات گولزننده، انتخاب کنید.  Post has  been c᠎re ated by GSA C​ontent Gener​at᠎or D​em᠎over sion᠎.

اشتباه شماره 1 تصفیه آب، به علاوه 7 بیشتر کلاس

سومین فیلتر در سیستم فیلتراسیون این دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر کربن بلاک یا کربن فشرده است. به این ترتیب این دستگاه فیلتر ممبران را ندارد که میتوان گفت که توانایی حذف املاح بسیار ریز آب آشامیدنی را ندارد. شرکت خانواده آب به عنوان یکی از با سابقه ترین فروشگاه های تصفیه آب، مدل فیلتراسیون را به شما توصیه نمی کند، چرا که این مدل ها به علت نداشتن پمپ و فیلتر ممبران، توانایی حذف کامل آلایندگی ها را ندارند. در مورد قیمت دستگاه تصفیه آب سول آکوا باید بگوییم به امکانات خود دستگاه بستگی دارد به عنوان مثال تصفیه آب سول آکوا مدل RO-102 حدود 5,500,000 تومان می باشد. یکی از مهم ترین مزایای اصلی این برند قیمت مناسب آن می باشد، به عنوان مثال شما می توانید سی سی کا 6 مرحله ای را با قیمت 2,950,000 تومان خریداری کنید. از طرف دیگر دستگاه تصفیه آب سی سی کا بدون نیاز به برق، آب خانه شما را تصفیه می کند. یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب، برند سی سی کا می باشد، که با خرید آن می توانید از بروز بسیاری بیماری ها جلوگیری کنید. بسیاری از دستگاه های تصفیه آب ارزان قیمت که عمدتا محصول کشور چین هستند، از مواد اولیه نامرغوب و غیربهداشتی ساخته شده اند.

بهترین دستگاه تصفیه آب

᠎This po st was c re​at​ed by G᠎SA᠎ C onte᠎nt Gen erator DEMO.