فلوئور و فلوراید در آب : فلوئور یک عنصر کمیاب طبیعی است و در تمامی خاک های زیر زمینی یافت میشود. سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده آمریکا دریافته است که جیوه موجود در آب آشامیدنی پتانسیل ایجاد آسیب کلیوی ناشی را دارد. در فلوراید بیش از 4 میلی گرم در لیتر پوسیدگی دندان را افزایش داده و همچنین منجر به پوکی استخوان در دراز مدت میشود به همین جهت با استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی میبایست آن را تصفیه و از آب آشامیدنی مصرفی حذف نمود. توجه داشته باشید که کارشناسان مینروا فیلتر، به صورت بیست و چهار ساعته شبانه روزی و حتی در تمام تعطیلات سال مشاورینی مطمئن برای انتخاب دستگاه آب تصفیه کن خواهند بود که میتوانید از آنها راهنمایی ها و مشاوره های بسیار مناسبی برای انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب منزل و آپارتمان خود را دریافت نمایید. همچنین جهت تسهیل امر سفارش دهی و خرید ، شركت عمران سازان مهاب اقدام به راه اندازی سبد خرید همراه پرداخت آنلاین در سایت اینترنتی خود كرده است. برای استفاده آب شرب و تصفیه کامل آب که برای نوشیدن روزمره استفاده میشود برندهای معتبر از سیستم اسمز معکوس بهره میگیرند و مارک مینروا تایوان نیز از این قاعده مستثنی نیست و بهترین مارک ممبران در دنیا که فیلمتک است را در پکیج خود به همراه دارد که شامل سیزده لایه ریزبافت بوده و به میزان استاندارد سختی آب را کاهش میدهد.

درک تصفیه آب

به طور کلی، بیشترین خطرات میکروبی با نوشیدن آب آلوده به مدفوع انسان یا حیوانات از جمله پرندگان همراه خواهد بود. بنابر این رژیم غذایی انسان نیاز به مقادیر منظمی برای جذب فرآورده های مس دارد. با این وجود وجود مقادیر زیاد مس در آب شهری میتواند منجر به مسمومیت شود. از مضرات بریلیم در کوتاه مدت میتوان طبق گفته سازمان بهداشت EPA اشاره نمود که به طور بالقوه در سطوح غیر استاندارد اگر به صورت مداوم در آب آشامیدنی وجود داشته باشد میتواند باعث التهاب ریه ها هنگام استنشاق و نفس کشیدن شود. مس در آب آشامیدنی لوله کشی شهری : مس یا Copper فلزی است که به میزان استاندارد وجود آن در رژیم غذایی انسان ضرورت دارد. ارتعاش اشعه مادون قرمز دور با فرکانس مشابه با فرکانس بدن انسان ، قابلیت نفوذ در بدنه سلولها را فعال نموده همچنین سیستم های ریز گردش خون را تقویت مینماید. بدن انسان قابلیت و توانایی سنتز و هضم مس محلول در آب را ندارد. اما مطالعات پزشکی هنوز در حال انجام است تا بررسی شود که چه سطحی از میزان کروم در آب آشامیدنی استاندارد بوده و تا چه سطحی نا ایمن برای سلامت بدن خواهد بود. و کار تصفیه آب را صرفا با استفاده از چندین فیلتر انجام می دهند.

شیرهای چهار راهی عموما از دوام و ماندگاری پایین تری برخوردار هستند و به دلیل داشتن دقت کمتر، دور ریز آب بیشتری دارند و در کوتاه مدت نیز دچار مشکل و ایراد می شوند. قرار گرفتن در معرض فلوراید در آب آشامیدنی زمانی که بیش از 4 میلی گرم در لیتر باشد و استفاده مداوم طولانی مدت از این آب ممکن است به فلوئوروزیس اسکلتی فلج کننده شود، که یک اختلال استخوانی جدید است و تراکم و سختی استخوان را پایین آورده و شکنندگی غیر طبیعی استخوان ها را منجر میشود که اصطلاحا به آن استخوان های مرمری نیز گفته میشود. یکی از مهم ترین مواردی که باعث افزایش ذرات معلق دوده در هوای شهرها می گردد، اصطکاک مداوم لاستیک اتومبیل ها و موتور سیکلت ها با آسفالت کف خیابان، جدا شدن ذرات دوده از لاستیک ها و پراکنده شدن آنها و ایجاد آلودگی هرچه بیشتر در هوای شهرها می باشد. تماس پوست با مایعات حاوی سیانید محلول در آب آشامیدنی نیز میتواند باعث ناراحتی های پوستی و اگزما شود که توسط تصفیه آب مینروا میتوان آن را به کلی از آب لوله کشی شهری حذف نمود ضمن این که در مقاله های دیگر شرکت معتبر مینروا فیلتر گفته بودیم که برای شست و شوی سر و صورت میتوانید از آب تصفیه شده استفاده نمایید که فواید بسیار زیادی نیز دارد. ​Da ta w as c​re᠎ated wi th GSA  C ontent Gene ra​to r DEMO​!

همچنین ترکیب اکسیژن با آب نیز منجر به تولید آب اکسیژنه میشود که ترکیبی مضر است؛ لذا به نظر نمیرسد این میزان کم اکسیژن حل شده در آب، حتی در صورت جذب از طریق دستگاه گوارش، برای فرد بازده چندانی داشته باشد. در این روش آب فاضلاب که از انبار به لولههای میدان تخلیه منتقل شدهاند سریعتر جذب خاک و گیاهان شده و بخار میشوند. طبق گفته سازمان بین المللی کیفی آب آشامیدنی WaterQuality استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی که از سیستم اسمز معکوس نیز بهره گیری کند میتواند مس را کاملا از آب آشامیدنی تصفیه نماید. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی کلمنی بین 500 الی 1 میلیون و پانصد هزار تومان است. خوب در اینجا به این سوال شما جواب میدهیم که چرا تصفیه مارکت در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی جزء بهترینهاست. این دستگاه های تصفیه آب رو حتی میشه به دیوار نصب کرد مثلا اگر فضای زیر سینکی نداشته باشید میشه اگه فضاشو داشته باشید میتونید به دیوار نصب کنید . جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و یا خرید فیلتر های آکواجوی کانادا میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.