2. دومین و سومین فیلتر این دستگاه تصفیه آب خانگی کربن بلاک و کربن اکتیو نام دارند ، این دو فیلتر تقریبا عملکرد مشابهی دارند و دلیل آنکه دومرتبه تکرار شده اند آن است که سومین فیلتر نقش مکمل فیلتر اول و دوم را ایفا میکند . 1. اولین فیلتر پلیپروپیلن که بک نوع الیاف طبیعی است نام دارد که میتوانیم کارایی آن را به این گونه شرح دهیم : جداسازی مواد درشت تا اندازه 5 و 1 میکرون به عهده این فیلتر است و در واقع اولین فیلتری است که آب از آن وارد دستگاه می شود ، این فیلتر درون یک محفظه شفاف از بیرون از دستگاه براحتی قابل دیدن است ، دلیل آن این است که بعلت مصرف یا کثیف شدن هر زمان که تغییر رنگ بدهد شما آنرا دیده و بلافاصله نسبت به تعویضش اقدام کنید . جنس این محفظه دربالابردن عمر ممبران بسیار تاثیرگذاراست. سهولت نصب و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و ارزان درآمدن فیلترها یکی دیگر از ویژگیهاست که باید به آن توجه خاصی داشته باشید ، زمان نصب یک دستگاه تصفیه آب در حالت عادی برابر با یکساعته است که این نشان دهنده استاندارد بودن قطعات و پیش بینی هرگونه شرایطی خاص برای نصب می باشد .

دستگاه تصفیه آب

C​on᠎tent was cre at᠎ed  by G​SA Con tent Genera to​r  DE MO .

نحوه آموزش تصفیه آب

این فیلترها که عمر متوسط آنها یک سال است ، باید به صورت دوره ای با فیلترهای جدید جایگزین شوند ، زیرا در صورت غیر قابل استفاده بودن نمی توانند فرآیند تصفیه را انجام دهند. اما اگر بخواهیم به مهمترین فیلتر دستگاههای تصفیه آب 6 مرحلهای اشاره کنیم، باید بگوییم که فیلتر ممبران اسمز معکوس توانایی حذف املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی دارد و سختی آب آشامیدنی را نیز تا زیر 100 کاهش میدهد. همانطور که اطلاع دارید متاسفانه از کلر برای ضدعفونی آب استخرها نیز استفاده می شود که باعث خارش چشم و سطوح بدن ، ایجاد حساسیت های پوستی و … در این مواقع به منظور ضدعفونی کردن آب از کلر استفاده می نمایند که خود کلر برای سلامتی انسان بسیار مضر است. حذف کلر که یک گاز و ماده شیمیایی بسیار سمی و خطرناک است مخصوصا برای نوزادان و کودکان ، کلر که یک نوع ماده گندزدا است زمان بسیاری است که دیگر در کشورهای پیشرفته برای میکروب کشی آب از آن استفاده نمی شود و علاوه بر بوی بدی که دارد گازی فرار است که میتواند از حباب های آب خارج شده و درون محیط پراکنده گردد .

باید داشته باشد منابع برای دستگاه تصفیه آب

چگونه میتوانید یک دستگاه تصفیه آب خانگی بخرید ؟ اگر هنوز به فکر خرید و یا استفاده از این سیستم تصفیه آب خانگی زیرسینکی نیفتاده اید بهتر است کمی درباره آن فکر کنید زیرا استفاده مکرر از آب لوله شهری یا بطری های پلاستیکی آبمعدنی به سلامت شما ضربه خواهد زد . دستگاه تصفیه آبی که خریداری میکنید باید از هر حیث درخور و برآزنده شما باشد و نباید در زودهنگام نیاز به تعویض فیلتر ، سرویس یا تعمیر داشته باشد که این یک خصوصیت منفی بشمار میرود . یکی از مهمترین ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی، ظرفیت فیلتر کردن یا تصفیه آب در ساعت است ، یک دستگاه خانگی میتواند آبی برابر یا 8 – 12 – 14 و 20 لیتر در ساعت تولید کند که آن به ظرفیت فیلتر ممبران آن بستگی دارد ، در تمام دستگاه هاییکه ما مبادرت به عرضه آنها مینماییم از ممبران 100 گالن استفاده می شود ، یعنی 400 لیتر آب تصفیه در 24 ساعت که ( با توجه به تنظیم سختی آب که باید بر روی 90 الی 120 ppm ) باشد 20 لیتر در ساعت میباشد .

مرگ تصفیه آب و نحوه اجتناب از آن

از این رو ما با ارائه این محصول یا برند بی نظیر قصد داریم تا خیال شما را از گشتن های طولانی و بعضا خسته کننده در دنیای اینترنت آسوده کنیم زیرا این دستگاه تصفیه آب یکی از بهترین و مجهز ترین سیستم های تصفیه آب در دنیاست . حذف بوی بد آب ، اولین موردی که میتوانید با نوشیدن آب لوله شهری به آن پی ببرید ولی ما این را برای شما آسان کرده ایم و پس از استفاده شاهد حذف کامل بوی بد و طعم نامطلوب آب خواهید شد . این دستگاه تصفیه آب در مرحله تصفیه طعم و مزه آب را تغییر نمیدهد و یا اصطلاحا آنرا تلخ نمیکند ، مشکلی که اکثر دستگاه های مشابه دارند و شما هیچگاه به جمع سایر مشتریان ناراضی نخواهید پیوست . یک دستگاه تصفیه آب بدون داشتن فشار مناسب باعث می شود تا شما زمان بیشتری برای پر کردن یک بطری کوچک صرف کنید و یا اگر قصد نصب آنرا به یخچالتان دارید با افت فشار آب و در نهایت سوختن شیربرقی یخچال عزیزتان روبرو خواهید شد !