افزایش کیفیت آب آشامیدنی طبق تحقیقات و نظرات کارشناسان و دانشمندان به نام دنیا، تا 94 درصد میتواند از انواع بیماری های ساده و پیچیده جلوگیری و پیشگیری نماید. هم چنین آنتی اکسیدان های فراوانی را به آب اضافه می کند که برای پیشگیری از سرطان بسیار مفید است. یا ۷ مرحله از هردوی اینها بهتر است؟ به این فکر کنید که در صورت غیر استاندارد بودن و نامرغوب بودن دستگاهی که قصد خرید آن را دارید، چندین برابر قیمت این هدایا را باید صرف مصارف پزشکی و یا تعمیرات دستگاه کنید. تحقیقی که در سال ۱۹۶۰ توسط برد آبی شهری لندن انجام گردید، نشان داد که حداکثر میزان آب بازیافتی یازده برابر قبل از مزه آب باعث ایجاد تهوع در افراد حساس میشود. علاوهبر برندهای ایرانی دستگاههای تصفیه آب، برندهایی نظیر سیسیکا، فلکس تک، تانک پک، ارگانیک، ایزی ول، شرکت کرهای هیوندای، آکواجوی، آکوا فلو، آکوا پرو، شرکت ایتالیایی آکوا، وونترون، کنت و کامتک، از برندهای تایوانی و چینی و ایتالیایی و آمریکایی و هندی در بازار ایران هستند. اما دستگاههای مونتاژی ایران را میتوان به ۲ گروه تقسیم کرد . در این صورت آب خاصیت معدنی خود را حفظ خواهد کرد. اگر با دقت مطالعه شود ، به اطلاعات بسیار زیاد و ارزشمندی دست پیدا خواهید کرد . ​A᠎rtic le has been c reated ​by GSA Content G᠎en᠎erat or D᠎em᠎over᠎sion!

دستگاه تصفیه آب برای کسب و کار شما حیاتی است. یاد بگیرید چرا!

این موضوع بیشتر به علت در دسترس نبودن اطلاعات موثق است. سختی موقت یا سختی کربناتی (carbonated Hardness) شامل بیکربنات کلسیم و منیزیم است و از تفاوت سختی کل (TH) و سختی دائم بهدست میآید. سه شرکت سافت واتر، سی سی کا و آکوا پرو از بهترین برند دستگاه تصفیه آب هستند که در کل دنیا و ایران بسیار پر فروش و مطرحند. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس قلیایی انرژی زا برند سی سی کا جدید ترین و کامل ترین دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. این دستگاه علاوه بر از بین بردن آلاینده های آب با فیلتر های اصلی، در مرحله ی آخر یک فیلتر قلیایی دارد. یکی از کاربردی ترین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس، دستگاه قلیایی می باشد. روش دیگر برای کاهش شوری این است که آب شور را بوسیلهٔ یک دیفیوزر در یک «محدودهٔ اختلاط» مخلوط میکنند. امروزه با ایجاد روشهای جدید دفع فاضلاب، مخازنی با نام گندانبار طراحی شده است که کارایی بالاتری دارند، به طوری که فاضلاب از یک طرف وارد گندانبار (سپتیک تانک) میشود و پس از انجام عملیات تصفیه، از طرف دیگر آب روان قابل استفاده در کشاورزی خارج میشود. در آینده، برای انتقال آب از مناطقی که آب فراوان دارند به مناطقی که کمآبی دارند، یک سیاست امنیت ملی آب، باید اعمال شود.

دستگاه های رومیزی به دلیل ظاهر زیبایی که دارند قیمت بیشتری دارند و برای کسانی مناسب است که دوست دارند تصفیه آب آن ها قابل مشاهده باشد. برای این که عمل اسمز معکوس انجام شود نیاز است که آب با فشار زیادی از این فیلتر عبور کند که پمپ دستگاه این وظیفه را به عهده دارد. بسیاری از این ادعاها فقط حرف هستند و در عمل هیچ . شاید برای پاکیزه کردن هوا در سطح کلان نتوانیم به سرعت عمل کنیم، اما در محیط های بسته اختصاصی مانند فضاهای خانگی و اداری می توانیم از دستگاه تصفیه هوای مورد تایید و کارآمد استفاده نمائیم. این دستگاه برای آب ای شهری که خود حاوی کلر هستند مناسب نمی باشد. کلر و مواد جانبی آن در این مرحله حذف می شوند. و چون به خاطر مضر بودن کلر برای بدن، نمیتواند بیش از اندازه برای تصفیه آب، از کلر به مقدار زیاد استفاده کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

دسترسی به آب شیرین، خصوصاً در کشورهای پیشرفته که سیستمهای پیچیده آب برای جمعآوری، تصفیه و رساندن آب و حذف فاضلاب ساختهاند، یک امر عادی به نظر میرسد. دستگاه های تصفیه آب در مدل و برندهای مختلف توسط شرکت های گوناگون ارائه می شوند . بسیاری از برندهای دستگاههای تصفیه آب در کشور ، مونتاژ شده در ایران هستند .امروزه بیش از 95 درصد از دستگاههای موجود در بازار این وضعیت را دارند . آیا از تحقیق در مورد انواع دستگاههای تصفیه آب و بررسی آنها خسته شده اید و کاملا گیج هستید ؟ در اینجا میخواهیم بدون پرده و به صورت کاملا واضح در مورد برندهای دستگاههای تصفیه آب صحبت کنیم . اما این مدل دستگاههای آب تصفیه کن یک فرق با دستگاههای زیرسینکی اسمز معکوس دارند و آن هم نبود فیلترهای اصلی است و این مدل تنها فیلترهای پیش تصفیه را دارد. آب در موتور خانه در دستگاههای حرارتی مانند دیگ بخار یا دیگ آبگرم، گرم میشوند و برای گرمایش ساختمان در فصول سرد مورد استفاده قرار میگیرد. با فروشنده تماس بگیرید و بگویید که گواهینامه استاندارد مثلا FDA آنرا برای شما بفرستد و یا لینک آن در سایت مرجع را معرفی کند . هیچ دستگاه تصفیه آب ساخت آمریکا یا تحت لیسانس آن و دیگر کشورهای مشابه در کشور وجود ندارد .