بنابراین پیش از انتخاب مراحل دستگاه تصفیه آب باید توجه داشت که آب ورودی به سیستم از چه منبعی و با چه کیفیتی تأمین میشود. اما در سیستم NF فیلتراسیون مواد مضر درون آب تا اندازه 0.001 میکرون حذف میشوند که باعث میشود تا نمکهای موجود در آب نسبت به سیستم اسمز معکوس کمی بیشتر باشد. می شود در این مرحله حذف شده و آب سنگین، به آب سبک و گوارا تبدیل می گردد و در نهایت آبى بدون هیچ گونه املاح مضر و کاملا پاک خارج می شود. شوری آب، اندوتوکسین، باکتری، قارچ، انگل، ویروس، نیترات، آرسنیک، سرب، جیوه، روی، سایر ناخالصی ها، فلزات سنگین مضر و سختی مضر آب که باعث رسوب گذاری در کتری و چای ساز و … دستگاه قلیایی سافت واتر با استفاده از فیلتر قلیایی کننده آب، از میزان اسید آن می کاهد و PH آن را افزایش می دهد. فیلتر مرحله هفتم فیلتر قلیایی (Alkaline): فیلتر یونیزه یا قلیایى (قلیایی کننده) که به فیلتر آلکالاین نیز معروف می باشد جهت تنظیم PH آب، مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه از دست دادن پول با تصفیه آب خانگی

البته بعضی انواع آب تصفیه کن خانگی واتر پرو به جای مینرال از فیلتر قلیایی استفاده شده . دستگاه تصفیه آب خانگی در سال 2022 توانست به یکی از پرطرفدار ترین لوازم منزل تبدیل شود. مرحله چهارم فیلتر ممبران (MEMBRANE): این فیلتر در واقع اصلى ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی است و اصطلاحاً قلب دستگاه می باشد. و یا به عبارتی چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟ مرحله دوم فیلتر کربن فعال (UDF-GAC): در این مرحله فیلتر زغالی یا کربن فعال (کربن اکتیو یا کربن گرانول) قرار دارد که دارای خاصیت جذب سطحی بوده و قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب، مواد شیمیایی آلی، تری هالومتان ها (محصول فرعی کلرزنی)، آفت کش ها، حشره کش ها، بو، زردی و طعم نامطبوع آب را حذف کند. مدارک لازم برای فروش اقساطی تصفیه آب، تنها عکس کارت ملی و برگ چک صیادی برای استعلام حساب از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. تصفیه آب پاکاب گستر با بیش از 10 سال تجریه در حوزه تولید و فروش تصفیه آب خانگی، انواع دستگاه ها، فیلترها و قطعات تصفیه آب را به فروش میرساند.

​Th is h​as  been c reated wi th the ᠎he​lp of G​SA᠎ C onte nt Gener ator DE᠎MO᠎!

حضور شبكه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شركت در سراسر كشور باعث جلب اعتماد مشتریان آكواجوی شده اند. دستگاههای عالی بازار معمولا مشکلی برای شما در این حوزه ایجاد نمیکنند. این دستگاه در مرحله آخر بعد از كربن نهایی نصب می شود و به وسیله اشعه ماوراء بنفش میكرو ارگانیزمهای درون آب غیر فعال می شوند. این فیلتر در دستگاه هاى اسمز معکوس پس از مخزن تحت فشار قرار می گیرد. محققان میگویند یکی از مزیتهای این فناوری جدید، پایداری آن است و اینکه هیچ محصول جانبی نامطلوبی تولید نمیکند. یکی از این موارد هزینه نصب و ارسال دستگاه می باشد. سلام واقعا یکی از بهترین و جدیدترین دستگاه های تصفیه آب در ایران منکه خیلی راضیم ازش. قبل از نصب باید ابتدا فضای مناسبی را برای نصب آن در نظر بگیرید. چای دم کشیده و صاف شده را به سه لیتر آب از قبل جوشانده شده اضافه کنید و هم بزنید تا یکنواخت شود. فیلتر پست کربن (کربن خطی) برخلاف فیلترهاى قبل داراى کاتریج نمی باشد و پس از اتمام عمر مفید بطور کامل تعویض می گردد.

دستگاه تصفیه آب

مرحله ششم فیلتر مینرال (Mineral): فیلتر مینرال یا بیوسرامیک از جنس مواد معدنی بوده و جهت حفظ املاح معدنى مفید و املاح مورد نیاز آب مانند سدیم، پتاسیم، کلسیم، منگنز و بی کربنات ها می باشد که وجود آن براى سلامتى انسان بسیار ضرورى است. کلسیم، اصلى ترین ماده تشکیل دهنده استخوان ها و دندان ها است و همچنین براى تنظیم ضربان قلب و بهبود عملکرد ماهیچه ها بسیار موثر است. این ماده از اکسید آلومینیوم متخلخل (بوکسیت) ساخته شده است که میتواند ناخالصیهای موجود در آب را با شدت بالایی جذب کند. همچنین بر طبق Bartel، کارخانه بدوک، که از غشای ROاستفاده میکند، با موفقیت در طول سه سال گذشته آبهای فاضلابی بازیافتی با کیفیت بسیار بالایی را تولید کردهاست. فیلتر مینرال علاوه بر بالا بردن املاح مفید آب تصفیه شده، در رفع تلخى آب نیز بسیار مفید و ضرورى می باشد. بطور کلی وظیفه اصلی این فیلتر حذف کلر باقیمانده از آب می باشد، چرا که کلر علاوه بر ضررهایی که برای سلامتی انسان دارد، می تواند به فیلتر اصلی (ممبران RO) نیز آسیب برساند.